Adecco søker to pålitelige og stabile personer til Grilstad AS i Brumunddal! Er du en person som trives med truckkjøring, er våken og nøyaktig, og har lyst til å jobbe i et hektisk, men spennende miljø? Da kan dette være jobben for deg!
Hvilken rolle passer for deg?
- Snarlig oppstart: Denne rollen starter umiddelbart og varer i førsteomgang ut uke 32 med videre muligheter
- Sommerjobb: Denne rollen er for deg som ønsker å begynne i løpet av våren og jobbe i sommer
Arbeidstid vil i utgangspunktet være mandag-fredag, 07:00-15:00.
Arbeidsoppgaver:
- Du vil håndtere truck for å stable paller i reoler og frakte varer mellom kjølelageret og produksjonslinjene. Kjøring blant både mennesker og maskiner krever at du er våken, forsiktig og oppmerksom på omgivelsene.
- Du vil være ansvarlig for å registrere varer inn og ut, samt registrere avskjær og kast. Her er det viktig å være presis og ikke redd for å bruke PC og ulike datasystemer
- Bidra med dine oppgaver for å sikre god produksjonsflyt
- Forefallende oppgaver som å bidra på produksjonlinja ved behov, rydde og håndtere avfall
Vi ser etter deg som:
- Er en stabil og ansvarlig person med interesse og stolthet i arbeidet
- Har erfaring med truckkjøring (T1-T4)
- Er glad i å bruke PC og er nøyaktig
Hva tilbyr vi?
- Lønn i henhold til tariff
- Jevnlig oppfølging fra din Adecco-konsulent
- Fast ansettelse i Adecco med mulighet for forlenget oppdrag etter sommeren og eventuelt jobbmuligheter hos flere av våre kunder
- Tilgang til Adecco sitt fordelsprogram!
Er du klar for å ta utfordringen og bidra til et effektivt og sikkert arbeidsmiljø?
Ta gjerne kontakt med Senior HR- og kundekonsulent/Rådgiver i Adecco Innlandet, Hanna Sveløkken på hanna.svelokken@adecco.no dersom du har spørsmål om stillingen.